دانلود کتاب Rework دوباره دست به کار شو جیسون فرید

پیشنهادی
- 100%

تومان

امتیاز خرید این کتاب 5 یاقوت است.
دسته بندی تگ:
  • کتاب فارسی Rework نسخه کامل
  • نسخه PDF کتاب دوباره دست به کار شو REWORK

کتاب Rework جیسون فرید با اسم کتاب دوباره دست به کار شو و همچنین کتاب باز انجام شناخته می شود. یکی از پرفروش ترین کتاب های کسب و کار در دنیا که به خیلی از افراد در انتخاب مسیر شغلی و نحوه فکر کردن درباره راه اندازی یک کسب و کار کمک کرده است. همچنین برخی افراد آن را کتاب واقعیت های جدید در کسب و کار Jason Fried و David Heinemeier Hansson ( جیسون فرید و دیوید هاینمیر هانسن) میدانند. هر دوی این نویسنده ها جزو پیشگامان کسب و کار می باشند که دید جدیدی به افراد برای شروع کار میدهند.

جایزه بهترین کتاب
کتاب ReWork جایزه بهترین کتاب غیر داستانی Goodreads را در سال 2010 کسب کرده است.

هر کسی قبل از راه اندازی کسب و کار خوب باید حتما این کتاب را که در سایت مرجع ایده های کسب و کار جت کمپ ارائه شده بخواند. البته لازم است بدانید اگر در حال حاضر کسب و کار دارید و مشغول شغل خاصی هستید باز هم با خواندن این کتاب نگاه شما به کسب و کارتان عوض خواهد شد. بی شک بعد از خواندن آن به خودتان میگویید کاش سال ها قبل با این کتاب آشنا میشدم.

دانلود کتاب Rework

همانطور که از اسم کتاب مشخص است به دوباره انجام دادن کار اشاره دارد، به اصطلاح باز انجام، دوباره دست به کار شدن که اینبار به شکل دیگری قصد شروع کردن داریم. افرادی که این کتاب را نوشته اند کسانی هستند که خودشان بیزینس های بزرگی دارند و حاصل سال های تجربه و آزمون خطاهای خود را ارائه داده اند. به صورتی که اشاره شده است این کتاب حاصل مباحث دانشگاهی و کتاب های مختلف نیست، بلکه حاصل تجربه های تیم کوچکی است که سال ها قبل در زمینه کسب و کار با مشکلات زیادی روبرو شدند، اما با نگاه متفاوتی که به بازار داشتند توانستند به بهترین شکل ممکن ظاهر شوند.

اسم هایی که این کتاب در طول سال ها به خود گرفته است را در این قسمت می توانید مشاهده کنید.

  • کتاب Rework ریوورک
  • کتاب دوباره فکر کن
  • کتاب باز انجام
  • کتاب دوباره دست به کار شو
  • کتاب واقعیت های جدید در کسب و کار
  • کتاب بازنگری در کسب و کار
  • دوباره کار کن
  • از نو شروع کن

تمامی اسم هایی که در لیست بالا مشاهده می کنید همگی مربوط به کتاب REWORK می باشد که برای صاحبان کسب و کار یک نیاز اساسی می باشد.

چرا این کتاب را بخوانیم؟

شاید برای بسیاری از افراد این سوال قبل از مطالعه هر کتابی مهم باشد که چرا باید این کتاب را بخوانم؟ بنده به شخصه توصیه می کنم نویسندگان کتاب ها بخش مختصری از اثر خود را به گونه ای مشخص کنند که مخاطب بتواند دلیل خواندن آن کتاب را بداند.

درباره این کتاب هم باید بگوییم که این دو نویسنده سعی دارند تا افکار و باورهای اشتباه درباره راه اندازی و توسعه کسب و کار را از افراد دور کنند و با دید جدید شروع به کار کنند. به این صورت که پیشنهاد می کند شما برای راه اندازی یک کسب و کار و شغل پرسود و پربازده نیازی به چیزهای زیادی ندارید و می توانید با حداقل امکانات و موارد لازم دست به کار شوید.

اینکه در ابتدای کار نیازی به سرمایه آنچنانی نیست، نیاز به سرمایه گذار نیست، نیازی نیست جلسه های آنچنانی داشت، نیازی به نیروی انسانی و کارمندان آنچنانی نیست و … که همگی را مواردی دست و پا گیر میدانند. حتی اینکه نیازی نیست یک دفتر و شرکت آنچنانی داشته باشید، چرا که بسیاری از افراد بزرگ از اتاق های کوچک خود شروع کرده اند.

نویسنده کتاب دوباره دست به کار شو

توجه داشته باشید که ما در قسمت های مختلف این توضیحات نام های مختلفی از کتاب واقعیت های جدید کسب و کار را نام برده ایم تا کاملا متوجه این موضوع شوید. نویسندگان این اثر دو نفر به نام های جیسون فرید و دیوید هاینمیر هانسن می باشد که نسخه اولیه آن در سال 2010 منتشر شد.

کتاب دوباره فکر کن برای چه کسانی مفید است؟

بی شک هر فردی در زندگی باید چنین کتاب هایی را حداقل برای یکبار بخواند. اما در این میان رهبران، تیم ها، کسب و کار ها، مدیران، صاحبان شغل، کارآفرین ها، فریلنسرها، استارت آپ ها،  و … نیاز اساسی به این چنین کتاب ها در مسیر زندگی کاری خود دارند. تمامی کسانی که قصد راه اندازی کسب و کار یا حتی توسعه آن را دارند بهتر است و البته از نظر من لازم است کتاب دوباره دست به کار شو از جیسون فرید را مطالعه کنند.

نظرهای کاربران

هنوز دیدگاهی وجود ندارد

اولین نفری باشید که بررسی می کند “دانلود کتاب Rework دوباره دست به کار شو جیسون فرید”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دانلود کتاب Rework دوباره دست به کار شو جیسون فرید
دانلود کتاب Rework دوباره دست به کار شو جیسون فرید

تومان

جت کمپ
Logo
ثبت حساب جدید
بازیابی رمز عبور
Shopping cart