ضمانت نامه کتبی

ما به کیفیت خدمات خود ایمان داریم

گارانتی برگشت هزینه

بی شک وجود یک ضمانت و گارانتی برای شما عزیزان سبب آسودگی خاطر در استفاده از خدمات هر شرکتی خواهد شد. ما اهمیت این اصل مهم را میدانیم و از آنجایی که نه 100 درصد بلکه 1000 درصد به کیفیت خدمات و محتوای خود ایمان داریم ، بر آن شدیم تا این اطمینان خاطر را برای شما همراهان همیشگی فراهم کنیم.

در ادامه در رابطه با هر یک از خدمات آموزشی، محصولات و … یک برگه مجزا نوشته شده است. این تعهد نامه و ضمانت نامه کتبی توسط مدیر و موسس مجموعه امضا و اثر انگشت خورده است. بنابراین شما به راحتی بدون هیچ نگرانی می توانید از خدمات آموزش آنلاین این مجموعه استفاده کنید.

چرا گارانتی می کنیم؟

این روزها با افزایش خدمات آنلاین افراد مختلفی با دانش یا بدون دانش اقدام به راه اندازی کسب و کار های مختلفی می کنند که این موضوع هیچگونه ایرادی ندارد. اما متاسفانه تولید یک سری محتوا و آموزش بی کیفیت در سطح وب فارسی سبب شده است بسیاری از افراد اعتماد لازم را برای استفاده از خدمات سایت های مختلف نداشته باشند.

جت کمپ با داشتن تجربه چندین ساله در زمینه کسب و کار اینترنتی و مشاوره به انواع کسب و کارها و شرکت های مختلف توانسته در این زمینه به بهترین شکل ممکن ظاهر شود که کیفیت خدمات توسط بسیاری از افراد متخصص و کارشناس تایید شده اند. با این وجود ما اصل مهم گارانتی را برای اعضای خانواده خود در نظر گرفتیم و شما می توانید از این سرویس در صورت نیاز استفاده کنید.

ضمانت نامه خدمات سایت

تصاویر زیر مربوط به شرایط و موارد لازم مربوط به ضمانت نامه خدمات مختلف سایت می باشد

جت کمپ
Logo
ثبت حساب جدید
بازیابی رمز عبور
Shopping cart